Jakość


 
Wyroby firmy Guillin Polska, produkowane są z najlepszych dostępnych na rynku folii: PP, OPS, PS i PET. Dla tych klientów, którzy w ofercie standardowej nie znajdą odpowiednich dla siebie rozwiązań, Guillin Polska jest w stanie przygotować opakowania jednorazowe na indywidualne zamówienie, również z możliwością wykonania nadruków. Guillin Polska to producent opakowań jednorazowych, który dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu mamy pewność, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

 

Kompleksowość oferty


 
Atutem Guillin Polska jest także kompleksowość oferty. Gama oferowanego przez nas asortymentu obejmuje wszelkiego rodzaju opakowania plastikowe: naczynia i pojemniki jednorazowe, a także kubki plastikowe oraz sztućce jednorazowe. Technologiami stosowanymi w produkcji są metoda wtrysku oraz termoformowania.

Produkowane przez nas pojemniki są to przede wszystkim opakowania jednorazowe do żywności, jednak w praktyce ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. W aktualnej ofercie znajdziecie Państwo również foremki aluminiowe. Zapewniamy również pełen zakres usług, obejmujący zarówno profesjonalne doradztwo handlowe, kompleksową obsługę sprzedaży, jak i pełną obsługę logistyczną.

 

Doświadczenie w branży i szeroki zakres działania


 
Guillin Polska to marka, która już od ponad 20 lat jest synonimem doskonałej jakości opakowań plastikowych, naczyń, pojemników i sztućców jednorazowych. Dzięki doświadczeniu jakie w tym czasie zdobyliśmy, produkty marki Guillin Polska trafiają nie tylko na rynek całej Polski, ale również na rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Zaufany partner biznesowy i dobry pracodawca


 
Guillin Polska to również stabilny i godny zaufania pracodawca. Obecnie w głównym biurze  oraz obu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce, spółka zatrudnia w sumie ponad 200 pracowników. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, prosimy o kontakt mailowy z działem kadr.

 

Higiena i bezpieczeństwo


 
Gwarancją bezpieczeństwa stosowania naszych opakowań w przemyśle spożywczym jest system kontroli procesu produkcji i magazynowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych i potencjalnych klientów z branży gastronomicznej i spożywczej zadbaliśmy o bezpieczeństwo zdrowotne produkowanych przez nas opakowań, wprowadzając i przestrzegając System HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) W trosce o utrzymanie higieny na najwyższym poziomie, nasze opakowania jednorazowe tworzone są również zgodnie z wszelkimi wymogami prawodawstwa unijnego.

 

W trosce o naturę


 
Guillin Polska to producent opakowań, świadomy oddziaływań jakie dla środowiska naturalnego stanowi przetwórstwo tworzyw sztucznych.  Odpowiedzialność społeczna nakazuje nam robić wszystko, aby zagrożenie płynące z formy prowadzonej działalności zmniejszyć do minimum. Wszystkie pozostałości powstające w procesie produkcyjnym są ponownie przetwarzane. Powstają z  nich m.in. sztućce jednorazowe. W uznaniu starań firmy, Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A., przyznała nam certyfikat „W trosce o naturę”.